Tipobet’te 100 Free Spin Sizleri Bekliyor

Tipobet sitesinde Play’n GO’nun yepyeni 3 slot oyunu sizlerle ve tabi ki yine harika promosyonla birlikte. Yepyeni oyunlarda Tipobet sitesi,  100 Free Spin (Bedava Dönüş) ödül dağıtıyor hemen sizlerde bu harika ödülden yararlanma fırsatını kaçırmayın. Beast of Wealth, Temple of Wealth, Celebration of Wealth isimli slot oyunlarında geçerli olacak olan kampanyaya katılmayı ihmal etmeyin.

Free Spinlerden kazandığınız tutarların çekilebilmesi için slot oyunlarında en az 25 defa çevrilmesi gerekmektedir. Free Spinlerden elde edebileceğiniz en fazla kazanç miktarı 25.000 TL’dir.

Bonus Kuralları Neler ?

En az 100 TL yatırıp, tamamını Play’n GO’nun Beast of Wealth, Temple of Wealth, Celebration of Wealth slot oyunlarında oynayarak 100 adete kadar Free Spin (bedava dönüş) kazanırsınız.

  • 100 – 1000 TL arasında 10 Free Spin
  • 1001 – 5000 TL arasında 30 Free Spin
  • 5001 – 15000 TL arasında 50 Free Spin
  • 15001 TL ve üzerinde ise 100 Free Spin

Tipobet Her Gün Garanti Jackpot Veriyor

Tüm çevrimler Play’n GO’nun Beast of Wealth, Temple of Wealth, Celebration of Wealth slot oyunlarında yapılmalıdır. Gerekli kuralları ve şartları yerine getirdiğinizde free spinler promosyon bitiminden sonra 48 saat içerisinde hesabınıza aktarılacaktır. Free Spinler sadece Play’n GO’nun Beast of Wealth, Temple of Wealth, Celebration of Wealth oyununda geçerlidir. Free Spinler hesabınıza aktarıldıktan sonra 3 gün boyunca geçerlidir. Bu süre içerisinde kullanılmayan dönüşler otomatik olarak iptal edilir. Her oyuncu bu promosyondan sadece 1 defa faydalanabilir. 100 Free Spin ödüllü kampanyanın detayları bu şekilde. Sizlerde hemen sitemiz üzerinden Tipobet giriş adresine tıklayarak güncel adrese erişin ve bonuslardan faydalanmayı ihmal etmeyin.

adamin