Tipobet Her Gün Garanti Jackpot Veriyor

Tipobet sitesinde Playson firmasının seçili slot oyunlarında her gün garanti jackpot ve her ay 500.000 TL ödül sizleri bekliyor. Her ay toplamda 500.000 TL ödülün dağıtılacağı bu harika fırsatı kaçırmadan katılın! Şimdi promosyonun detaylı bilgilerine bir bakalım.

Tipobet Sitesinde Her Ay 500.000 TL ödül Sizleri Bekliyor

Bu promosyon 20 Temmuz Pazartesi günü TSİ 00:01’da başlar ve bir sonraki duyuruya kadar devam edecektir. Playson seçili slot oyunlarında oynayarak her gün Jackpot (büyük ikramiye) kazanmaya hak kazanırsınız. Bu promosyon için herhangi bir özel yatırım şartı bulunmamaktadır fakat kayıt oluş tarihinden itibaren en az 1 defa yatırım yapılmış olması gerekmektedir.

Freespin (bedava dönüşler)’ler ile yapılan çevrimler sırasında kazanılacak Jackpot ödülleri geçerli değildir ve oyuncu hesabından silinecektir bu detaya dikkat edin. Discount (Geri İade) ödemeleri ile oynanan oyunlar sonrasında kazanılan Jackpot değerleri, standard Discount kural ve şartlarına tabir olmaktadır. Bonus para ile kazanılan Jackpot ödülleri, normal bonus şartlarına tabir olmaktadır. 5 ayrı Jackpot (Büyük ikramiye) bulunmaktadır. Bunlar; Günlük Jackpot, Mini, Minor, Major ve Grand Jackpot olarak ayrılmaktadır.

Günlük Jackpot kazananı sistem tarafından her gün rastgele seçilecektir. Jackpotları düşürmeye hak kazanmanız için oynamanız gereken en az bahis miktarları şu şekildedir:

  • Günlük Jackpot ve Mini Jackpot – 3.5 TL
  • Minor Jackpot – 8 TL
  • Major Jackpot – 8 TL
  • Grand Jackpot – 16 TL

Geçerli slot oyunlarının güncel listesi ise şu şekildeSunny Fruits, Legend of Cleopatra, Book of Gold: Double Chance, Solar Temple, Vikings Fortune: Hold and Win, Rise of Egypt, Solar Queen, Book of Gold: Classic, Sevens & Fruits, Burning Wins, Rome: Caesar’s Glory, Fruits & Jokers: 100 lines, Super Burning Wins, 3 Fruits Win: 10 lines , Book of Gold: Symbol Choice. Sizlerde hemen sitemiz üzerinden Tipobet’in resmi adresine erişim sağlayarak harika para ödüllerinden payınızı alabilirsiniz.

adamin