1

Canlı Poker Oynamanın Artıları ve Eksileri

Profesyonelce poker oynamayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken birçok şey var. Her meslekte olduğu gibi, artıları ve eksileri var. Bu yazıda, poker oyuncusu olarak geçimini sağlamanın bir çok avantaj ve dezavantajı incelemeye çalıştık.

Ülkemiz şartlarında canlı veya online olarak gerçek parayla poker oynamak için bu tarz hizmet veren sitelere kayıt olmanız gerekiyor. Bu anlamda Türkiye’nin en kaliteli hizmet veren sitesi şüphesiz Tipobet sitesi diyebiliriz. Tipobet giriş adresine tıklayarak hemen kayıt olabilirsiniz. Şimdi makalemizin asıl konusuna geçelim.

Her ne kadar poker hızlıca zenginleştirilemezse de, sürekli ve hızlı bir şekilde geliştirme, düzenli olarak daha yüksek miktarlı oyunlara girme ve en sabit maaşlı işlerden daha fazla para kazanma fırsatı sunar. Başka bir deyişle, bir poker oyuncusu, kariyerinin en başından itibaren beceri, çaba ve iş kalitesi doğrultusunda uygun şekilde ödüllendirilme potansiyeline sahiptir.

Esnek Zamanlama

İstediğin zaman uyanmak, istediğin zaman oynamak. Poker bu açıdan sana çok fazla özgürlük verir.  Pokerde uzun tatillere çıkabilirsiniz, ancak sadece çok uzun sürmemeleri gerektiğini unutmayın, aksi takdirde rakipleriniz sizi aşacak kadar gelişir. Bu esneklik durumunu olumsuz şekilde kullanırsanızda sizler için kötü olacaktır. İstediğiniz saatlerde çalışmak kısmen doğrudur, çünkü oyunlar genellikle akşamları ve hafta sonları en karlı olanlardır. Oyun seçiminde en iyi olan lehtarlar, en fazla kâr elde edenlerdir; Bazen bu, hangi programda kalmanız gerektiği konusunda fedakarlık gerektirir.

Dünyanın Hemen Her Yerinde Oynama imkanı

Poker, insanlara seyahat etme fırsatı verir; bu, özellikle 20’li ve 30’lu yaşlarındaki oyuncuları için, aileleri ve kendi ülkelerine bağlı kalmalarını sağlayan başka taahhütleri olmayan oyuncular için çekicidir. İster dizüstü bilgisayardan isterse mobil cihazınızdan nerede olursanız olun Tipobet sitesinde dilediğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Tipobet Casino Oyunları açısından şuan ülkemizde en zengin seçeneğe sahip sitelerden birisidir.

Canlı pokerin en önemli eksilerinden biri özellikle poker tamamen yasal değilse, yapmak istediğiniz en son şey yer altı poker oyunlarına sıkça rastlamak veya geleceğinizin ciddi şekilde tehlikeye girebileceği yasadışı mekanlara girmek olabilir.

Seçtiğiniz meslek hakkında başkalarının ne düşündüğü önemli değildir ve kesinlikle sevdiğiniz bir şeyi yaparak para kazandığınız için özür dilemeniz gerekmez. Bununla birlikte, ailenize veya eşinize ne yaptığınızı açıklamak kolay olmayabilir. Maalesef, poker birçoğu tarafından saf kumar olarak görülüyor ve algının, klişenin çok hızlı değişmeyeceği görülüyor.

adamin

One Comment

Comments are closed.