Tipobet Kredi Kartı ile Yatırımlara Başladı

Tipobet bahis sitesinde artık yatırım işlemlerinizi kredi kartı ile de yapabileceksiniz. Kullanıcılarına birçok farklı ödeme yöntemi sunan firma yeni yatırım yöntemini kullanıcılarına sundu.

Tipobet Bitcoin ile Para Yatırma işlemi başlıklı içeriğimizde daha önce firmanın yatırım yöntemi olarak eklediği bitcoin yatırım aracını sizlere tanıtmıştır. Aradan çok zaman geçmeden Tipobet yeni bir ödeme yöntemini daha sistemlerine ekledi.

Kredi kartı ile saniyeler içerisinde güvenli bir şekilde yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Firma bu yeni yatırım yöntemine yeni bir de bonus ekleyecektir yakın tarihte. Bunun dışın sitede birçok farklı yatırım bonusları yer almakta arkadaşlar.

Tipobet Yatırım Bonuslarında Neler Var ?

Bildiğiniz gibi sitede birçok farklı ödeme yöntemi yer almakta ve bu yöntemlerin hepsine de ayrı ayrı yatırım bonusları verilmektedir. Ecopayz, Astropay, Paykasa, Jeton ve Bitcoin yöntemlerinden biriyle yatırım yaparsanız anında çevrim şartsız %10 yatırım bonusunun sahibi olabilirsiniz.

Cepbank ve Anında QR kod yatırım yöntemi kullanmanız halinde de %15 yatırım bonusundan faydalanma imkanınız var. Tabi yatırım bonusları bunlarla sınırlı değil. Alternatif Cepbank ve Alternatif Havale yöntemlerini kullanarak yatırım yapmanız halinde %15 yatırım bonusu, Banka Transferi yöntemiyle yatırım yaparsanız da yine aynı şekilde %15 yatırım bonusunun sahibi olabilirsiniz.

Yeni yatırım aracı olarak siteye eklenen kredi kartında da bu tarz bir bonus eklenmesi bekleniyor. Yakın bir zamanda sitenin bonuslar sekmesine büyük ihtimal eklenecektir arkadaşlar. Firmanın değişen site adreslerini ve yeni gelişmeleri sitemizden takip etmeye devam edin. Herkese bol şans ve kazançlar dileriz.

adamin