1

Jurassic Park Online Slot Oyunu

Jurassic Park, 5 özel oyun modu ile büyük ödüller kazanma şansı veriyor. Büyük çarpanlar, vahşi makaralar ve ücretsiz döndürmeler elde etmek için tipobet giriş adresine tıklayarak hemen deneyebilirsiniz. Ondan önce dilerseniz oyunun incelemesine geçelim.

Tüm tarihin en çılgın sürüngenlerinin hüküm sürdüğü yerlere ayak basmaya cesaretin var mı ? Hayır derseniz, fikrinizi değiştirin çünkü sadece dinozorlarla göz göze gelmek için değil, aynı zamanda şaşırtıcı bir marjla da daha zengin olmak için bir şans olabilir. Şimdi, sadece Microgaming tarafından geliştirilen Jurassic Park’ta ödüllendirici eylemlere hazırlanın.

Microgaming yapımcısından : Jurassic Park

Herhangi bir Jurassic Park oyuncusu, grafik, tasarım söz konusu olduğunda oyunun en iyilerinden biri olduğunu söyleyebilir. Sinematiktir ve ona ilham veren filme çok yakındır. Öne çıkan oyun modları sırasında, panoramik varsayılan orman zemini pürüzsüz bir animasyona dönüşerek tiyatroda olduğunuzu hissettiriyor. Dahası, büyük ödüller kazandığınızda, arayüz filmden rastgele bir sahne yükler. Üstün grafiklerinin yanı sıra Jurassic Park, oyuna çok heyecan veren yüksek kaliteli ses arka planına da sahiptir.

5 × 3 Jurassic Park slotunu döndürmek, 243 şekilde kazanan kombinasyonlar elde etmenin yoludur. Her spin en az 30 jeton ve maksimum 300 jetona mal olur. Ayrıca, slotun kazançlar hariç soldan sağa farklı kazançlar ödediğini bilin. Ekran tüm oyun boyunca oldukça gösterişli olduğundan, daha fazla manzaranın tadını çıkarmak için elinizi fareden uzak tutmak isteyebilirsiniz. Sınırsız sayıda dönüş için makaraları sizin için döndürecek Otomatik Oynatma özelliğini etkinleştirerek bunu yapabilirsiniz.

Bonuslar ve Özellikler

Slot oyununu benzersiz özelliklerle paketlemek zaten Microgaming‘e has bir özellik. Örneğin, Jurassic Park’ta, beş farklı tarih öncesi dinozor türü oyun deneyimini ve oyuncu ödüllerini zenginleştiriyor. Burada, beş dinozordan biri, ücretsiz oyun modu için sistem tarafından rastgele seçilir.

Bunlardan biri, 12 serbest dönüş ve tüm slot boyunca Wilds’ı gösterebilen Wild Reels ile gelen T-Rex. Bir diğeri, ikiye bölünmüş 6x’e kadar Çarpan Wilds ile 12 Bitcoin spin taşıyan Velociraptor. Sıradaki Triceratops, bir makaraya istiflendiğinde pozisyonlarını koruyan 12 serbest dönüş ve Koşu Wild’larına sahip. Ve sonra 6x’e kadar Mystery Multiplier ile 12 bedava dönüş veren Brachiosaurus’a sahipsiniz. Son olarak, oyun, 12 bedava dönüşü ve herhangi bir galibiyete katkıda bulunurken kalan Winning Wilds’ı olan Dilophosaurus’u sunuyor.

Online olarak bulunan birçok slot arasında Jurassic Park kesinlikle listenizin ilk sırasında yer alması gereken oyunlardan biri. Hemen bu deneyimi yaşamak için Tipobet sitesine giriş yapabilirsiniz.

adamin

One Comment

Comments are closed.