Mega Wheel Oyununda Büyük Ödüller Sizi Bekliyor

Pragmatic Play’in yeni oyunu Mega Wheel artık Tipobet sitesinde sizlerle. Yeni oyunları bünyesine ekleyen Tipobet sitesi, bu oyunlara özel avantajlı bonuslar ve ödüller de sunmaya devam ediyor. Pragmatic Play’in yeni oyunu Mega Wheel’de 4 günlük dev fırsat ile büyük ödülleri kazanabilirsiniz. Mega Wheel oyununda oynayın, şansınız yaver gitmezse günlük 5.000 TL’ye kadar %20 iade (discount) alın.

Mega Wheel Çark Oyununda Kaybetmek Yok

Bu kampanya 16 Kasım Pazartesi günü TSİ 10:00’da başlar ve 19 Kasım Perşembe günü TSİ 23:59’da sona erer. Bu kampanya sadece Mega Wheel (Pragmatic Play) oyunu için geçerlidir. Gün içerisinde bir defa da en az 100 TL yatırıp Mega Wheel oyununda çevirerek bu promosyondan yararlanmaya hak kazanırsınız. Bu promosyondaki iade (discount) teklifi sadece Mega Wheel (Pragmatic Play) oyunundaki kayıplarınız için geçerlidir. Bu bonus gün içerisindeki kayıplara verilecek olup, geçmişe dönük yatırımlarınızı kapsamaz. %20 iade teklifinden yararlanabilmeniz için belirtilen promosyon döneminde Mega Wheel (Pragmatic Play) oyununda gün içinde en az 100 TL’lik yatırım kaybınızın olması gerekmektedir. 100 TL tutarı altındaki kayıplarınıza bonus verilmez.

Tipobet Espor Kayıp Bonusu

İade alabilmek için ana paranızın tamamının sadece Mega Wheel (Pragmatic Play) oyununda oynamanız gerekmektedir. Ana paranız ile başka oyunları oynamanız durumunda bu promosyondan yararlanamazsınız. %20 İade (discount) alabilmeniz için hesabınıza en fazla 5 TL kalması gereklidir. Hesabınızda 5 TL’den fazla bir miktar olması halinde, bunu Mega Wheel oyununda kullanmanız gereklidir. Alabileceğiniz en fazla iade tutarı, günlük 5.000 TL’dir. Canlı Casino’da gün içerisinde ki kayıplarınızı Canlı Destek üzerinden talep edebilirsiniz. İade miktarı yüklendikten sonra istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. iadenin çekilebilmesi için en az 1 defa çevrilmesi gereklidir. Aldığınız iade miktarı ile elde ettiğiniz kazançlarınız ile çekim yapabileceğiniz en fazla tutar, almış olduğunuz bonusun en fazla 30 katıdır. Belirtilen rakamın üzerindeki fazla miktar bakiyenizden düşülür. Her yatırımınız için sadece 1 promosyondan faydalanabilirsiniz.

Pragmatic Play yapımı olan Mega Wheel’de sizlerde keyifli zaman geçirmek istiyorsanız hemen sitemiz üzerinden Tipobet sitesine giriş yapabilirsiniz. Bu avantajlı bonus ile de kayıplarınızı dert etmenize gerek kalmayacak. Herkese bol şans ve kazançlar dileriz.

adamin