0

Tipobet Giriş Adresi Değişmiştir

Tipobet firması yeni adresini tipobet0179.com şeklinde güncelleyerek kullanıcılara kesintisiz olarak hizmet vermeye devam ediyor. Sizlerde kayıtlı üye iseniz veya üye olmayı düşünüyorsanız sitemiz üzerinde yer alan giriş butonu sayesinde dilediğiniz zaman güncel adrese erişim sağlayabilirsiniz.

Firma hakkında yeni gelişmeleri, yeni bonusları, yeni ödeme yöntemlerini sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Sitemizde tüm bonus çeşitlerini ve farklı birçok gelişmeyi takip edebilirsiniz arkadaşlar. Yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Tipobet Canlı Yarışlarda Kayıplarınızı iade Ediyor

“Horse Live Racing” , “Dog Live Racing”, “1×2 Network” oyunları Tipobet sitesinde kullanıcılar tarafından fazlaca tercih edilen oyunlardan diyebiliriz. Tipobet sitesi de buna karşılık olarak kullanıcılarına çok avantajlı bir bonus sunuyor. Bu oyunlarda kayıplarınız artık sorun olmayacak, firma %15 oranında kayıplarınızı sizlere iade ediyor.

Canlı Yarış discount bonusu yalnızca “Canlı Bahis” bölümündeki “Horse Live Racing” , “Dog Live Racing”, “1×2 Network” oyunlarındaki kayıplarınız için geçerlidir. Gün içinde en az bir defa minimum 100 TL para yatırarak bonustan faydalanabilirsiniz. Geri ödeme bonusu gün içerisindeki yatırım kayıplarına verilecek olup, geçmişe dönük bonus ekleme işlemi yapılmayacaktır.

Bonusdan yararlanabilmeniz için Canlı Yarış bölümünde gün içinde min. 100 TL kaybınızın olması gerekmektedir. 100 TL altı kayıplarınıza bonus eklenmeyecektir. 100 TL ile 2000 TL arası yatırım kayıplarınıza % 10 discount olarak, 2000 TL ve üzeri kayıplarınıza % 15 discount olarak hesabınıza eklenecektir. Discount bonusunuz yüklendikten sonra bonusunuzu istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Canlı Yarış discount bonusunuz aktifken çekim talebi oluşturduğunuzda, eklenen bonus, çekim işlemi sırasında hesabınızdan silinecektir. Canlı Yarış kayıp bonusuyla elde ettiğiniz kazançlarınız ile çekim yapabileceğiniz en fazla tutar, almış olduğunuz bonusun maksimum 30 katıdır.

Bonusun detaylı bilgileri bu şekildedir arkadaşlar. Sizlerde hemen sitemiz üzerinden güncel adrese erişim sağlayarak tüm bonuslar hakkında detaylı bilgi alarak faydalanabilirsiniz. Tipobet365 Çevrimsiz Yatırım Bonusu Veriyor başlıklı içeriğimizden de çevrim şartsız olan yatırım bonusu hakkında bilgi alabilirsiniz. Herkese bol şans ve kazançlar dileriz.

adamin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir